Smażone powietrze w McDonald’s

mcdonaldSłynna sieć amerykańskich restauracji już nie raz zaliczała wpadki, o których było bardzo głośno. Ostatnio głośnym echem odbiła się sprawa paluszków z serem mozzarella, którym brakowało jednego bardzo istotnego składniku – mozzarelli.

Sytuacja dotyczy jednej z amerykańskich restauracji McDonald’s która oferowała swoim klientom pięknie wyglądające paluszki, które w środku miały zawierać pyszny ser mozzarella. Klienci byli bardzo niezadowoleni, co wyrazili poprzez umieszczanie zdjęć wspomnianego jedzenia na portalach społecznościowych. Widać tam ewidentnie, że środek paluszka jest całkowicie pusty i raczej nigdy nie posiadał nawet grama włoskiego sera. Społecznościowe zdenerwowanie klientów sprawiło, że cała sprawa nabrała rozgłosu, a jeden z portali stwierdził, że restauracja zafundowała swoim klientom smażone powietrze.

Firma oficjalnie przeprosiła wszystkich klientów, którzy zostali dotknięci takim przykrym zdarzeniem. Rzecznik prasowy amerykańskiej restauracji odniósł się do sprawy i tłumaczył, że ser wyparował w procesie smażenia wspomnianych paluszków, wobec czego nie powinny one zostać w ogóle sprzedane. Okazuje się, że jest to jeden z aktualnych problemów znanej sieci restauracji, nad którym są prowadzone kulinarne badania. Rzecznik obiecuje, że jeżeli problem zostanie rozwiązany, to paluszki wrócą do menu. Są one stosunkowo nowym daniem i miały zostać wprowadzone do wszystkich amerykańskich placówek firmy. No cóż, początek niezbyt najlepszy, ale każdy popełnia błędy. Restauracje Warszawa posiada różne, w tym również McDonald’s, lecz tutaj nie było problemu z serowymi paluszkami. Głównie dlatego, że w Polsce wspomniany przysmak jeszcze nie zdążył się pojawić. Może to dobrze, gdyż jeżeli go otrzymamy, to będziemy mogli mieć pewność o jego najwyższej jakości, która z pewnością zostanie poprawiona po takiej wpadce. Jeżeli ktoś jest głodny, to można poszukać inne restauracje w Warszawie, które niekoniecznie serwują rodzaj jedzenia, jakim szczyci się McDonald’s. Nie jest ona najlepszym wyborem na romantyczną kolację zaręczynową, więc do takich uroczystości warto poszukać czegoś nieco bardziej wykwintnego. Jeżeli nie macie pomysłu, to w pierwszej kolejności polecam skorzystać z wyszukiwarki internetowej i przeglądnąć wyniki pod frazą „dobra restauracja Warszawa”. Skutkiem będzie ogromna ilość wyników, wśród których z pewnością każdy odnajdzie taką ofertę, jaka będzie najlepiej dopasowana do jego aktualnych potrzeb oraz zasobności portfela.

Dodaj komentarz